Казкова діброва в Новій Каховці

Казкова діброва в Новій Каховці

Комплекс відпочинку «Казкова діброва» знаходиться в Херсонській області, в славному м. Нова Каховка, на території парку імені С. М. Фалдзинського.

Це одне з найкращих місць для відвідин всією сім’єю, дітьми та дорослими, жителями та гостями міста. В 1992 р. в парку ім. Фалдзинського на березі Дніпра директор приватного підприємства «Відродження» Навроцький М. Р. організував центр сімейного відпочинку, який облаштував ще міні-зоопарком. Підприємець Навроцький М., являючись майстром-різьбярем, прикрасив цю місцину своїми витворами – 150 дерев’яними скульптурами казкових героїв. Частина цих казкових героїв утворили «Поляну казок», що зайняла 0, 9 га землі. Кого тільки там нема: Котигорошко, Русалочка, Івасик Телесик, Баба Яга, Кіт у чоботях та ін. Біля цих фантастичних персонажів спокійно уживається місцевий міні-зоопарк. Це 150 живих тварин і птахів, які представляють різні куточки як України, так і світу: фазани, черепахи, страуси, сови, дикі гусі, муфлони, павичі, косулі, нутрії, білки та ін.

Цікавою є ландшафтна архітектура «Казкової діброви», що врахувала особливості місцевого рельєфу та наявність природних джерел. Озеро, ставки, фонтани, водограї, квітник, зелені насадження, бесідки, лавочки, гарні містки – все це та інше приваблює багатьох відвідувачів.

На території цього сімейного парку працює кафе «Казкова діброва», відоме зеленою літньою терасою та вишуканими стравами української і татарської кухні.

Це кафе є популярним місце святкування днів народження, весіль, випускних вечорів, численних форумів та семінарів тощо.

Дуже радіють цьому комплексу відпочинку діти, для яких тут є різноманітні екскурсії та свята. Дітвора може покататися на парковому улюбленцеві – віслюку Яші чи погратися в майданчику, обладнаному пісочницею та гойдалками. А для всіх бажаючих тут є водні екскурсії в дніпровські плавні.

Комплекс «Казкова діброва» є  настільки популярним, що кожного року тут бувають близько 100 тисячі відвідувачів.

Адреса: м. Нова Каховка, проспект Дніпровський, парк ім. Фалдзинського.

Координати: 46°45’43”N, 33°21’32”E

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook