Садиба Святого Миколая

Садиба Святого Миколая

Св. Миколай пригощає дітей гостинцями
image-5394

Св. Миколай пригощає дітей гостинцями

Садиба, в якій проживає Святий Миколай знаходиться під Косовом в Івано-Франківській області. Це своєрідна резиденція дитячого покровителя, одного з найдобріших святих православного пантеону, вельми шанованого в Україні. Його день щороку відмічаємо 19 грудня, це початок циклу зимових свят, які продовжують Новий рік, Різдво та Водохреще. Традиція дарувати в цей день подарунки дітям сягає кількох століть.

2003 року Святий Миколай за указом президента України отримав житло в Україні, в Національному природному парку «Гуцульщина» Косівського району. Комплекс включає власне Будинок Святого Миколая, а також музей етнографії, дитячу залізницю, невеличкий зоопарк з тваринами.

У садибі Святого Миколая, збудованій в традиційному карпатському дерев’яному стилі, Ви можете сходити на виставку новорічних ялинкових прикрас, повчитись створювати красу на майстер-класах, та, звичайно, зустрітись із самим Миколаєм. 19 грудня він виїжджає з маєтку на санях та дарує слухняним діткам подарунки. Цілий рік тут працює пошта, куди діти можуть написати листа з бажаннями чи скаргами. Вони лишають тут свої малюнки та інші витвори, а з собою беруть чудовий настрій. Садиба відкрита не лише в зимовий сезон, а й цілорічно. А домовлятись про зустріч-екскурсію потрібно наперед.

Роль Миколая в Маєтку виконує Віталій Ходан – провідний спеціаліст відділу рекреації  Національного парку «Гуцульщина». По території маєтку розташовані скульптури звірів з дерева та символічне вогнище дванадцяти чеснот.

Графік роботи: 9:00 – 17:00

Вартість квитків: Вхід безкоштовний,вартість екскурсії – 5 грн. з особи.

Як доїхати: Їхати  з Косова до Пістиня, при в’їзді в село повернути наліво.

Адреса: с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області

Координати: 48°20’37.47”N, 25°2’42.8”E

 

Поділитись

Схожі записи

2 коментарі

 1. Ганна

  Жов 22, 2017 в11:40

  Як можна записатись на групове відвідування св.Миколая?

  Відповісти

 2. Ігор

  Лис 21, 2017 в11:06

  Доброго дня, де можна знайти ваші контакти щоб звязатися з вами, для того щоб уточнити для себе деяку інформацію. Дякую.

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook