[Фотозвіт] Квітучі магнолії в Києві

[Фотозвіт] Квітучі магнолії в Києві

Весняні квіти, незважаючи на погодні вибрики і капризи, радують всіх перехожих чи поціновувачів краси. Сьогодні ми прогуляємось Київським ботанічним  садом ім. Фоміна, де кожну весну тисячі киян милуються неземними здоровезними квітами магнолій – реліктового виду дерев.

Ботсад Фоміна – одне з найпопулярніших місць Києва для прогулянок. Парк невеликий, але знаходиться в центрі. Раніше вхід до нього був платним, але зараз оплата не стягується, навіть під час напливу охочих подивитися на цвітіння магнолії. Закрита наукова частина парку має окремий вхід, який знаходиться з боку вулиці Симона Петлюри (колишня вулиця Комінтерну). У самому ботсаду відсутня інформація про відвідування закритої частини установи, хоча екскурсії проводяться, але тільки за попередніми заявками (детальніше на сторінці про екскурсії на офіційному сайті ботсаду).

Сад названий на честь одного з його директорів, який очолював установу в 1914-1935 рр. – Професор, а з 1919 року академік, Олександр Фомін доклав чимало зусиль, щоб зберегти і упорядкувати сад у важкі часи.

Тож вирушаймо в подорож по гарненьким весняним куточкам в центрі Києва!

Діліться своїми враженнями з нами!

 

 

 

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook