Повернення київського ретро-поїзда

Повернення київського ретро-поїзда

У 2012 році під час проведення ЄВРО-2012 на базі Південно-Західної залізниці було відкрито новий туристичний маршрут, яким курсує справжній ретро-поїзд. Зараз він відправляється з першої платформи «Києва-Пасаржиського» у святкові дні. Так, найближчий маршрут запланований на 8 березня 2015 р. Тривалість екскурсії довкола Києва – 2 години, в які входить розповідь про історію та сучасність Південно-Західної  залізниці.

Сам паротяг шумить, гуде і цим приваблює глядачів. Це модель «Лебедянка» – Л-3055, збудована 1953 р. та була у вжитку до 1968 р. Рідне депо історичного потягу було в Сновську – тепер місто Щорс Чернігівської обл.

Теперішній обліковий номер потяга – 6501/6502, до нього приєднані три сучасних вагони та вагон-ресторан.

Розклад курсування ретро-потяга: відправлення зі станції Київ-Пасажирський по вихідних та святкових днях о 15:28, прибуття назад о 17:47.

Квитки на екскурсійний тур можна придбати в касах залізничного вокзалу в день відправлення або заздалегідь. Їх ціна – приблизно 45 грн.

Спланувавши поїздку старим потягом, обов’язково дізнайтесь заздалегідь про можливі зміни в розкладі – телефон для довідок: 481-12-08

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook