Музей Пирогово під відкритим небом поблизу Києва має офіційну назву Національний музей народної архітектури та побуту України, проте більшості він відомий просто як Пирогово, за назвою найближчого села.
Його територія – 150 гектарів, а експозиція налічує близько 300 експонатів. Спробуйте-но їх не розгубити на такому просторі?
Музей заклав у 1969 році історик Петро Тронько, незважаючи на опір партійної верхівки та секретаря КП(б)У Щербицького, що виступали проти націоналізму.
В цьому місці Ви зможете погуляти тихими вуличками поміж автентичних українських хат, церков, млинів, адже вони привезені з усіх регіонів України.
В Пирогово варто захопити плед та їжу, адже прогулянка серед старовинною архітектури та лісу може затягнутись на кілька годин, а то й до вечора.
В музеї в церкві Св. Покрови можна повінчатись, на свята – тут проводять народні гуляння та відродження прадавніх традицій.
Координати: 50°21’11.52”N, 30°30’16.2”E
Добратися до музею можна таким транспортом:
• від ст. метро «Либідська» – Тролейбус № 11
• від Бесарабського ринку – маршрутка № 156
• від Ленінградської площі, ст. метро «Дружби народів» – маршрутка № 172
• від ст. метро «Академмістечко» – маршрутка № 576
• від ст. метро «Лук’янівська» – маршрутка № 496
Адреса: м. Київ, с. Пирогово
Час роботи: з 10.00 до 18.00. Вихідний – середа. Каса працює до 17.00.
Вартість квитків (на 2014 р.):
• для дорослих — 30 грн.
• для школярів, студентів, пенсіонерів – 15 грн.
Оксана
Лис 21, 2017 в01:05
На вихідних я з своїми внуками вирішили відпочити в музеї під відкритим небом в селі Пирогово.Взяли квитки пройшли на територію діти захотіли в туалет, а тут їх нема.Охорона відповіла що покерувала Таранушенко Т. і забрала з входу музею.Відповіли ідіть шукайте!Дуже вічливо?
Свято було “Осінь весільна” були на вході туалети для відвідувачів і біля “Шинка” і по всій території.
Думаю оце мені удача усміхнулася. Близько десяти років я почула знову цю фамілію досить не грамотної в плані керування. Обєктивність обіймання на цій посаді данної персони вважаю не цілеспрямованим.
Моя внучка була вдругому класі вихователькою в неї була не адекватна Таранушенко ображала і била дітей в тому числі мою внучку.
Після її звільнення перехристились вчителі і зауч школи і старалися забутися як страшний сон.
Дирекція відкрийте очі і подивіться з ким ви працюєте!