Село Підкамінь, Львівська обл.

Село Підкамінь, Львівська обл.

Село Підкамінь Бродівського району Львівської області відоме серед прихильників українського туризму передусім 16-метровим Чортовим каменем. З його західного боку – ніша у формі серця та шість ям, які можливо служили в ритуальних цілях язичницьким племенам.

Історія Підкаменю нараховує близько п’яти століть. Перша згадка про місто датується 1441 роком.

Ще одна місцева пам’ятка – монастир Походження Древа Хреста Господнього, цвинтар  XVII ст. Монастир розташований на горі Рожаниці. Божества Роду в наших предків обожнювались із родючістю та продовженням існування. Сам монастир був римо-католицьким.

Цікавою може стати прогулянка підземними ходами під монастирем. А в одній з його келій досі діє лікарня для душевнохворих жінок.

Щороку в Підкамені проводиться міжнародний етнофестиваль.

Приїхавши в це гарне селище, Ви не пожалкуєте!

Як доїхати: до Підкаменя автобусом можна доїхати зі Львова, Тернополя, Рівного, найближча залізнична станція – Броди (25 км)

Адреса: Львівська обл., Бродівський район, с. Підкамінь

Координати: 49°56′40″ пн. ш. 25°19′25″ сх. д.

Поділитись

Схожі записи

Один коментар

 1. Вадим

  Січ 2, 2019 в00:21

  Доброго дня!
  Вибачте, що торбую я шукаю своїх родичів які проживали, проживають в с.Підкамінь(Львівська обл)
  Шукаю Пані Ольгу, але незнаю прізвища, знаю одне, що чоловік її помер залишивши двох дітей на неї, чоловік мав сестру Радчук Юзефу яка проживала в м.Соснівк(Львівська обл), то це моя бабуся, вона померла в 2000році.Жила з Радчуком Гаврилом, тобто, мій дід.В них було двоє дітей: Радчук Ірина та Радчук Юрій, то я Юри син, мені 20 років, будь ласка, допоможіть відшукати Пані Ольгу,або її дітей.За ранне Вам дякую!)

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook