Курорт Куяльник

Курорт Куяльник

Куяльницький курорт – лікувальний курорт за 13 км від Одеси, розташований на березі Куяльницького лиману.

Світову славу у лікуванні курорт отримав завдяки ропі та грязі Куяльницького лиману, а також мінеральній воді «Куяльник».

Насичена сіллю вода лиману, відокремленого піщаною косою від Чорного моря, містить в своєму складі сірководень, залізо, бром. Мул та грязь лиману теж насичені мінеральними речовинами, органічними кислотами, які використовуються для грязелікувальних процедур та виготовлення медичних препаратів.

Санаторій був утворений указом міської Думи 30 квітня 1890 року(до приходу радянської влади він мав назву Андріївський). Архітектором споруди санаторію став М.Толвінський. Сьогодні санаторій надає такі лікувальні послуги:

 • Грязове лікування;
 • Бальнеолікування (сольові ванни);
 • Підводне вирівнювання хребта та суглобів;
 • Гідромасаж.

Перелік захворювань, які можна підлікувати в Куяльницькому санаторії досить великий – артроз, захворювання суглобів, псоріаз, лікування захворювання опорно-рухового апарату: остеохондрози, артрити, сколіози, захворювання нервової системи, гінекологічні та урологічні проблеми.

За кілька кілометрів від санаторію розташований пляж, де також можна гарно провести час.

Як дістатися: від Одеси до санаторію «Куяльник» є трамвайне, залізничне та автобусне сполучення. Від залізничного вокзалу Одеси курсують маршрутки № 110, 120, 190. Їхати потрібно до зупинки «Зернова». Звідси ще три кілометри до вул. Лиманної на автобусі або таксі.

Адреса: Одеса, вул. Лиманна

Поділитись

Схожі записи

Один коментар

 1. Иван

  Кві 21, 2017 в18:00

  Сайт Куяльник
  http://kuyalnik.info/
  Про современный санаторий

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook