Сільський туризм в Україні

Сільський туризм в Україні

Традиція сільського туризму в Україні прийшла з Європи, в якій вона існує вже близько століття. Хоча, якщо згадати біографії багатьох відомих діячів мистецтва і культури, з цим твердженням можна посперечатися. Ще на початку XX ст. такі письменники як І.Франко, Л.Українка, М.Грушевський виїжджали в Карпати, щоб поправити своє здоров’я і набратися натхнення. А про гостинність жителів української глибинки знають абсолютно все. У широкому значенні, сільський туризм в Україні можна охарактеризувати як відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості. На відміну від курортів, на яких багато туристів, атмосфера в селі більше стан релаксації. Як правило, такий відпочинок підходить для сімей або невеликих компаній. Зелений туризм включає в себе цілий комплекс заходів, таких як збір ягід і грибів, походи в гори і ліси, екскурсії, збалансоване домашнє харчування та багато іншого.

Існує кілька основних напрямків у сільському туризмі України. Найрозвиненішим залишається західний напрямок. Незвичайні ландшафти і природні умови підходять як для зимового (катання на лижах), так і літнього (походи, кемпінги, екстремальні види спорту) відпочинку. На відміну від західного напрямок Південь – це насамперед літо, море і свіжі фрукти. Крім того, багатоетнічність південної України дозволяє відчути автентику інших культур. Поділля підійде любителям археологічних пам’яток, яких тут безліч. Центральний і Східний регіони цікаві пам’ятниками козацтва і численними ландшафтними парками.

Ще одна незаперечна перевага сільського туризму в Україні – це його ціна. Залежно від Ваших потреб ви зможете отримати повний спектр позитивних емоцій за порівняно невеликі гроші.

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook