Лісова казка Полісся – національний природній парк Прип’ять – Стохід

Лісова казка Полісся – національний природній парк Прип’ять – Стохід

Наше Полісся – справжній живий куточок дикої природи, де ростуть унікальні рослини, водяться дикі звірі, а можливо й русалки та мавки!

Найбільшим заповідним парком на Поліссі є «Припять – Стохід».  Прип’ять та Стохід – дві річки, що утворюють тисячі русел та островів. Та 43% парку займають болота.

Територія парку охороняється відразу двома державами, адже його північний кордон межує з Білорусією.

Тепер на цій прадавній землі ростуть дикі ліси з чорницями та мохом. А перлинами волинського  Полісся є шість озер – Біле, Люб’язь, Рогізне, Добре, Бережновільське, Нобель. Вода в них чиста та цілюща, багата на гліцерин, тому корисна для омолодження шкіри.

На озері Нобель щороку проводиться фестиваль риболовлі з гумористичною назвою – «Лауреат Нобельської премії».

Серед цікавих рослин, які Ви зможете вживу побачити в парку, суниці, глечики жовті, латаття, сальвінія, рідкісна любка дволиста

На території парку «Прип’ять-Стохід» водяться близько 80 видів тварин, що занесені до Червоної книги. Серед них унікальна птаха – синиця біла.

Для тих, хто вже пакує рюкзаки в дорогу, радимо такий маршрут до парку «Прип’ять-Стохід». Найближча залізнична станція – Маневичі (100 км.), Ковель та Луцьк. З цих пунктів можна доїхати автобусом. Зупинитись на ніч можна в двох готелях на території парку, де можна наперед забронювати номери.

Адреса адміністрації парку: Волинська область, смт. Любешів, вул. Бондаренка 47.

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook