Ужгородський міст, що виконає ваші бажання

Ужгородський міст, що виконає ваші бажання

В Ужгороді є річка Уж, а отже й міст через неї. Він пішохідний і по ньому люблять прогулюватись місцеві та приїжджі. Така вже склалась традиція, що в кожному місті, і в Києві, й в Чернігові, є свій міст бажань, де думають про найдорожче, де зустрічаються закохані, вішають замки для того, щоб завжди бути разом.

Ужгородський міст має свою історію. Вперше про мости в цьому місці згадується під 1631 і 1690 роками. Будували через річку Уж і пороми. Проте дерев’яні переправи до нашого часу не збереглись. Води річки підмивали його, перетворювали на друзки.

В 1896 – 1897 роках з’явилась перша металева конструкція, по якій пересувались пішоходи та вантажі. З 1921 року по ньому став ходити перший автобус. Той міст нагадував залізничний.

 В повоєнні роки міст став таким, як зараз. Він став обростати традиціями. На ньому вішають замки закохані, що символізує незламну вічну любов.

З пішохідного моста відкривається чудовий вигляд на місто, на обидва береги річки та найдовшу в Європі липову алею. Тут просто з рук можна погодувати чайок. А туристи загадують тут бажання, крокуючи з Старого Ужгорода в Новий.

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook