[Відео] Міжгр’я з висоти пташиного польоту

Політ над смт.Міжгір’я, Закарпатськоъ обл. Рік зйомки 2008!
В цьому відео видно центральну частину міста. В місті добре розвинутий туризм та є багато баз відпочинку та оздоровлення.
Поблизу – Синевирське озеро та водоспад Шипіт!

З вікіпедії про Міжгір’я

Міжгі́р’я (до 1953 року Волове або Волове Поле, угор. Ökörmező, česky a slovensky Volové) — селище міського типу на Бойківщині, в Закарпатській області, адміністративний центр Міжгірського району, відомий курортний та туристичний центр.

Розташоване за 133 км на схід від обласного центру (E50), в Міжгірській улоговині, яку оточують гірські масиви Боржава (із заходу) і південно-західна частина Внутрішніх Ґорґан (зі сходу). Найвищі вершини, що розташовані поблизу: на північному сході — Кам’янка (1587 м) і на південному заході — Кук (1365 м).

Через селище проходять автошляхи: Долина—Міжгір’я—Хуст та Нижні Ворота—Колочава—Буштино.

Абсолютна більшість жителів Міжгір’я та його околиць за національним складом — українці (90%), інших відсотки поділяють між собою росіяни, угорці, словаки, цигани, румуни та багато інших.

За кількістю населення на березень 2001 року у селищі Міжгір’я проживало 10250 жителів, а також у с. Запереділля — 1175 жителів і у с. Стригальня − 565 жителів.

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook