Легенда озера Синевир

Легенда озера Синевир

В Карпатах є дивно казкове місце – озеро Синевир, легенди про яке передаються не одне покоління. Передусім – це гарні та милі історії про кохання, що сприяє весільно-туристичному бізнесу на берегах Синевира.

Отож жив якось в цих краях князь, в якого була красуня-донька Синь. Одного разу, об’їжджаючи свої володіння в горах, граф взяв у подорож дочку. І хто б міг подумати – дівчина, гуляючи сама в горах, зустріла юнака Вира, що чарівно грав на сопілці! Серце молодої князівни було підкорено – вона закохалася в його музику, її серце забилося частіше…

Та кохання з простим юнаком було заборонено. Князь дав наказ згубити Вира, а тіло його поховали в полі. Зпечалена Синь плакала над його могилою стільки, що зі сліз стало озеро, синє, як небо. Так, власне, й виникло озеро Синевир.

Нині біля озера в пам’ять про закоханих Синь та Вира встановлені скульптури, вирізані з дерева. Побутує повір’я, що любов, яка побувала на берегах Синевиру, триватиме вічно. Тому й приїжджають закохані з усією на ці береги, щоб зберегти своє щастя!

Поділитись

Схожі записи

2 коментарі

  1. Vad

    Сер 22, 2017 в21:23

    На первом фото озеро Тахо, что в Калифорнии, США, а не Синевыр.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook