Привиди містичного Львова

Привиди містичного Львова

Середньовічні  споруди, кам’яні храми, самотні вулички… Чудові декорації для містичних історій Львова. Як можна обійтися в такій атмосфері без легенд про привидів?

Майже у всіх львівських куточках зачаїлися таємниці. У дворику за адресою вул. Ю. Дрогобича, 8 знаходився останній газовий ліхтар та кузня. Літні люди розповідають, що в цьому будинку жінки ніколи не могли завагітніти, тут не народжувались діти. Старожил згадував, що колись тут жила пара, яка бажала позбутись ненародженої дитини, вони звернулись до відьми, чари якої і досі не розвіяні.

У віллі «Півонія» колись жила жінка Сара, жила довго та залишалась красивою, чаруючи чоловіків. Проте всі її коханці поступово марніли, помирали. А після смерті душа відьми залишилась жити у її будинку.

Не бракує у Львові і визначних привидів. Так, у Будинку книги ім. Івана Федорова скоріш за все сам першодрукар кидається книгами. Відкриваються ці церковні видання на поховальній літургії. Можливо покійник просить дати спокій його праху та поховати, адже останки його знаходяться у музеї як реліквія.

На розі вулиці Руської та вулиці І.Федорова інколи задумливо блукає Чорна Дама, на противагу Білій пані з Підгорецького замку. Легенда свідчить, що це донька багатих батьків, перебірлива у виборі нареченого. Та один з претендентів на її руку варив таку чудову каву, що дівчина закохалась у нього. Нині в цьому будинку знаходиться кав’ярня.

Далеко не кожен хоче вірити в дива потойбіччя, та саме вони прикрашають наші сірі будні, надихають на творчість та сподівання. Будемо раді, якщо Ви скажете свою думку з цього приводу у коментарях!

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook