Народна медицина. Засоби від головного та зубного болю

Народна медицина. Засоби від головного та зубного болю

Народні засоби від головного болю можна позбутися, якщо залити склянкою окропу 2 – 3 чайних ложки (ч.л.) листя меліси, настояти, закутавши, 30 хвилин, процідити і приймати по 1-2 столових ложки (ст.л.) 5 – 6 разів на день. Можна залити склянкою окропу 2-3 ч.л.

Також голова перестане боліти, якщо подрібнити в сухому вигляді і змішати по 100 г квіток ромашки, трави звіробою і деревію, 50 г березових бруньок, залити 1 ст.л. суміші склянкою окропу, настояти півгодини, процідити і півсклянки теплого настою випити на ніч, а залишився – вранці натщесерце за 20 хвилин до їди, трохи підігрів його на водяній бані. Якщо щодня 3 рази в день протягом місяця пити за півгодини до їди по 50 мл соку чорноплідної горобини, можна повністю здолати навіть постійний головний біль. Взимку можна щовечора заливати в термосі 0,5 л окропу 3 ст.л. сушених ягід чорноплідної горобини, настоювати ніч, а вранці проціджувати і випивати настій рівними порціями за 3 рази протягом дня. Пити за 30 хвилин до їди. Дуже добре для усунення головного болю подрібнити і змішати порівну за обсягом квітки ромашки аптечної, листя м’яти перцевої і коріння валеріани, залити 1 ст.л. суміші склянкою окропу, настояти до охолодження, процідити і пити по 1/3 склянки 3 рази на день перед їжею.

Тим, хто страждає від шуму у вухах, раджу пропустити через м’ясорубку 1 кг лимонів разом з шкіркою, але без кісточок, перемішати їх з 1 кг меду і приймати по 1 ст.л. суміші 3 рази на день за півгодини до їди. Зберігати ліки в скляній банці на нижній полиці холодильника.

Вживаючи щоранку натщесерце 1-2 квашених баклажана, за 7-10 днів можна повністю усунути пародонтоз і позбутися від кровоточивості ясен. Сприяє зміцненню ясен щоденне полоскання ротової порожнини розсолом квашеної капусти. Також, щоб ясна зміцнилися, можна змочувати в свіжовичавленому лимонному соці пензлик і змащувати нею ясна, намагаючись не зачепити зуби. Можна при пухких яснах залити склянкою окропу 1 ст.л. подрібненого листя волоського горіха, настояти 30-40 хвилин, процідити і полоскати теплим настоєм рот.

Зуби зміцняться, якщо змішати 0,5 ч.л. харчової соди, 5-6 крапель перекису водню і втирати цю суміш в ясна. Дуже добре при запаленні ясен і зубного болю залити 2 склянками гарячої води 8 ч.л. сушеної подрібненої трави меліси, через 4 години процідити і якнайчастіше полоскати настоєм ротову порожнину.

Ефективно для припинення зубного болю закип’ятити в 2 л води великий пучок петрушки (і вершки, і корінці), настояти до охолодження, процідити і випити весь настій ковтками протягом дня. Навесні, коли бруньки тополі ще набрякли, потрібно їх зібрати, добре висушити, а при виникненні зубного болю загортати висушену нирку в маленький шматочок бинта і прикладати його на 2-3 години до хворого зуба. Він перестане боліти. Можна при зубному болі залити 400 мл окропу 1 ст.л. трави зубчатки, через 2 години процідити і 4-5 разів на день полоскати настоєм рот. Розсмоктує на яснах шишки і заспокоює зубний біль камфорне масло. Пити його слід від 1 до 20 крапель і від 20 до 1 краплі, щодня збільшуючи і зменшуючи дозу на 1 краплю. Полоскання рота соком хрону, розведеним трохи водою, з додаванням в сік невеликої кількості цукру або меду, теж допомагає при зубному болю. А листок хрону, прикладений до зовнішньої сторони щоки, допомагає впоратися з флюсом.

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook