Громадський екологічний лісопарк «Вересковий»

Громадський екологічний лісопарк «Вересковий»

Мета проекту: озеленення території та захист рослин. Захист реліктової рослини верес та привернення уваги громадськості до збереження еко-систем (лісів).

Місце розташування: Житомирська область, м. Малин.

Посилання: https://vk.com/public74062274

На першому етапі проекту планується отримання дозволу міської ради на облаштування громадського екоголічного лісопарку «Вересковий» в мікрорайоні «банкнотки» м. Малин, встановлення інформаційних табличок, прибирання сміття, сухостою (санітарна рубка сухих дерев), додаткове озеленення лісопарку, придбання інших сортів рослин, в тому числі й символічного реліктового вересу для урізноманітнення місцевої флори. Встановлення годівниць для білок й птахів. Облаштування спортивного майданчика для молоді, місць відпочинку. Встановлення контейнерів для роздільного збору відходів. Юридичне оформлення документів та включення лісопарку до туристичного маршруту міста і регіону.

В планах – створення у місті першого Громадського екологічного лісопарку, включення його до туристичного маршруту, створення та підтримання унікальної еко-системи, яка стане окрасою та зеленою зоною Житомирщини.

За створення лісопарку в м. Малин голосуйте за посиланням: https://ecoukraine.com.ua/index.php?r=project/view&id=104

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook