Фестиваль писанок у Львові – 2015

В середині березня у Львові стартує V Фестиваль писанок, який перетворить місто на справжній музей писанки просто неба.

Фінальна частина фестивалю запланована на 19 квітня.

Основною ідеєю Фестивалю писанок у Львові є популяризація пасхальних традицій і прикраса міста за допомогою невід’ємного символу Пасхи – писанки. У ці дні місто перетвориться на музей писанки просто неба, де з різних матеріалів створюватимуться і оформлятимуться писанки: з гілок, квітів, куль, шоколаду, пінополістиролу, дерева і так далі

Цього року львів’яни і гості міста знову зможуть взяти участь в різних художніх і інтерактивних заходи, серед яких акція “Охота на Писанки“. У закладах міста будуть заховані авторські півметрові писанки, а учасники акції (це можете бути ви!) за допомогою карти з переліком їх шукатимуть і отримуватимуть унікальний штамп від кожного закладу. Більше знайдених писанок – більше штампів – більше шансів виграти головний приз!

Минулого року у рамках Фестивалю писанок на площі Ринок була презентована “Галерея творчих писанок“. Експозицію склали більше півсотні художніх півметрових писанок, створених спеціально до фестивалю.

Також у рамках фестивалю пройдуть різні майстер-класи по виготовленню і розфарбовуванню писанок, відбудеться святковий пасхальний концерт, виступи автентичних, фольклорних і хореографічних колективів, а місто буде прикрашено “писанковими деревами”.

Окрім цього, кожен відвідувач фестивалю зможе проявити свою фантазію, розмалювавши Пасхальні ілюстрації на спеціальній Арт-стіні. Це місце, де діти і дорослі зможуть написати побажання, виразити свої почуття і поздоровлення з чудовими Пасхальними святами.

Дата проведення : 3  – 19 квітня 2015 року

Місце проведення : пл. Музейна, 1

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook