Французька весна, 2015

Французька весна, 2015

4 квітня в Києві відбудеться щорічний фестиваль Французька весна. Він відкриється світловим перформансом на Софійській площі. Його тема – свобода людини, свобода преси, свобода самовираження. Тут буде згадано і про Революцію Гідності, і про Мартіна Лютера Кінга та й загалом про мрії.

Передова компанія Spectaculaires створила 20-хвилинний перформанс, який буде спроектований на фасад Софії київської. За вечір світлове шоу покажуть двічі.

5 – 9 квітня

У неділю, 5 квітня о 19:00 в Центрі науки і мистецтва «DIYA» відбудеться прем’єра вистави «Антігона» за текстами Софокла та Бертольда Брехта.

квитків – 150 гривень, довідки за телефоном (044) 482-23-71. Купити квитки можна у Французькому інституті за адресою: вулиця Олеся Гончара, 84.

6 – 9 квітня

В кінотеатрі «Київ» відбудуться покази фільмів «Кіно Французької весни». Квитки коштують 70-90 гривень, купити їх можна на сайті кінотеатру. Вільних місць залишилося небагато – поспішайте!

9 квітня

В київському Музеї культурної спадщини відкриється виставка сучасних українських художників «Вид на Париж». На ній будуть представлені картини Олексія Аполлонова, В’ячеслава Брейша, Юрія Вакуленка, Михайла Деяка та ін. Виставка буде відкрита до 31 травня. Вхідний квиток – 10 гривень.

10 – 14 квітня

О 19:00 в Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса відбудеться вистава «Жити».

14 квітня

 О 16:00 відбудеться відкриття виставки «Виноград, виноробство, вино» на території Софії Київської. Вона триватиме до 28 квітня.

15 – 20 квітня

15 квітня в 19:00 в клубі Atlas відбудеться концерт французької поп-рок-групи «Archimede». Квитки –  120-200 гривень. Дует Archimede – два брата Ніколя і Фредерік Буанар, послідовники групи Oasis і співака Жака Дютрон. Відразу після концерту в Barbara Bar пройде виступ головного франкофіл музичного світу Києва Колі Макєєва. Обіцяють французьку музику і атмосферу. Вхід вільний, початок о 23:00.

17 квітня

О 11:00 в галереї Brucie Collections відкривається виставка фотографій Франсіса Джакобетті. В об’єктиві автора побували Фідель Кастро, Рей Чарльз, Жак-Ів Кусто, Габріель Гарсіа Маркес. Виставка триватиме до 30 червня.

17 квітня в 19:00 в арт-клубі Closer відкриється виставка «Екстремальні території». Вона буде присвячена поданням міського простору як політичної території, зони локальних і глобальних конфліктів Франції, України та Грузії. Триватиме виставка до 2 травня.

Не пропустіть ці цікаві події та гарно проведіть час!

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook