Книжковий Арсенал 2015

Книжковий Арсенал 2015

Вже зовсім скоро – 22 квітня – відкрився черговий міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал, який організовується щорічно в Мистецькому Арсеналі. На відвідувачів очікуватимуть більше 500 книжкових подій, 150 видавців, будуть присутні учасники з 12 країн.

Пропонуємо Вашій увазі лише короткий перелік того, куди варто піти передусім! Повний список цікавинок шукайте в програмі фестивалю «Книжковий Арсенал».

  1. 23 квітня – презентація книги Наталії Гуменюк «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції». Особистий досвід автора пізнання «арабської весни» народів на Близькому Сході.
  2. «Война на три буквы» Катерина Сергацкової та Артема Чапая. Опис актуальних для України події – 22 лютого, анексія Криму, війна на Донбасі, хроніка подій АТО.
  3. 22 квітня – «Поцілунок Елли Фіцджеральд». Олег Лишега. Книга видана посмертно. В ній зібрані переклади індіанських міфів, вірші та ессе.
  4. «Волонтери. Мобілізація добра». Упорядниця – Ірена Карпа, Сергій Жадан, Галина Вдовиченко, Макс Кідрук та ін. Тематика війни та людської доброти.

5.25 квітня – «Як говорити з дітьми про мистецтво». Франсуаза Барб-Галль. Книжка вчить відповідати на дитячі запитання, пов’язані з мистецькими творами.

  1. 23 квітня – Ніч Книжкового Арсеналу – в програмі виступи авторів, авторські пісні та поезія.

Книжковий Арсенал триватиме 5 днів (22 – 26 квітня) тож поспішіть!

Поділитись

Схожі записи

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook