Пам’ятник замордованому снігуру в Запоріжжі

Пам’ятник замордованому снігуру в Запоріжжі

На річницю незалежності України сталося багато цікавих подій в різних містах. Так, в Херсоні на центральній плоі міста сплели герб України з маскувальних сіток. На ратушу Кам’янця-Подільського було одягнуто величезний вінок.

В Харкові пройшов автопробіг під гаслом “Україна – це ми!”

В Одесі був зафіксований рекордний живий ланцюг у вишиванках на чолі з М.Саакашвілі. А також одесити одягли свого Дюка у вишиванку.

У Львові теж рекорд – півтисячі людей у вишиванках зібрались на парад.

А найбільш цікава, на нашу думку, відбулась подія у Запоріжжі. Там 24 серпня відкрили пам’ятник замордованому снігуреві. Його ідея з’явилася тоді, коли російські пропагандисти поширили міф, що в Запоріжжі у школі № 106 підгодовують жовто-блакитних синиць і знищують снігурів, як символів «русского мира».

Автор ідеї, що відразу припала українцям до душі, – Максим Дрозденко, скульптор – Олександр Третяк. Істота виконана з глини та важить 15 кг. Подальша доля пам’ятника – або переїхати на острів Хортиця або лишитись на площі Героїв революції в Запоріжжі.

Поділитись

Схожі записи

Один коментар

  1. леон

    Лис 10, 2017 в18:03

    Вишиванка – слов’янське(українське)слово. З’явилось в період, коли давньоруські (українські) роди внаслідок останнього зледеніння перебували в більш теплих південних краях (від Індії до Ізраїлю). Слов’яни сприйняли від місцевого населення назву бога Шиви, і в дні його свят чи підношень робили на одязі в його честь виШИВАнки. Також багато індійських слів використовувалось нашими предками, які 15-20 тис років тому повернулись на свої давні володіння, про яких не забували ніколи.

    Відповісти

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook