Шановні читачі!

Ви можете запропонувати для нас і відвідувачів нашого порталу матеріал, що містить захоплюючі, інформативні і, звичайно ж, корисні матеріали та рекомендації? Якщо це так – ми шукаємо авторів.

Трохи про нас:

“Україна – це ми” – відкритий проект, метою якого є збір та поширення інформації щодо культурних, історичних та туристичних цінностей нашої держави. Робимо ми це виключно на волонтерських засадах.

Які статті ми хотіли б від Вас отримувати:

Як Ви, напевно, вже встигли звернути увагу – наш сайт дещо відрізняється від більшості проектів, представлених в мережі. Проект we.org.ua створювався як соціально – корисний, покликаний донести до читача цінність нашої країни як туристичного, етнічного та історичного ресурсу. Наш сайт – своєрідна енциклопедія цікавих місць, історичних фактів, туристичних маршрутів і саме їх ми б хотіли від Вас отримувати в необмеженій кількості!

Яких вимог до публікацій потрібно дотримуватися?

Як Ви розумієте, цінний і цікавий саме авторський досвід. Це означає, що матеріали, скопійовані і будь-яким іншим способом отримані з альтернативних джерел, ми намагаємось не публікувати. Авторство перевіряється професійними програмами, ті статті, які вимогам унікальності не відповідають, на сайт потрапити не зможуть.
Грамотно структуруйте матеріал, виділяйте в тексті заголовки й підзаголовки. Супроводжуйте матеріал якісними фотографіями, графіками, ілюстраціями відповідними до тексту (розділу, підрозділу).

Як надіслати статтю?

Свої статті Ви можете надіслати на адресу d@we.org.ua, але ми просимо дотримуватись деяких рекомендацій:
Ви можете писати матеріал в улюбленому текстовому редакторі, але перевіряйте орфографію і синтаксис, будь ласка. Остаточний варіант тексту, підготовлений відповідно до перерахованих вище вимог, зберігайте знову ж таки в MSWord. Фото, малюнки, графіку можна надіслати окремо у архіві zip чи rar.

Також ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання, та пропозиції…)

Дякуємо за увагу! Коллектив сайту “Україна – це ми”!

Пошук

Оголошення

Шукаємо авторів

Шукаємо авторів

Ми на Facebook